Генеральний прокурор Ірина Венедіктова розпочала зустрічі з керівництвом регіональних прокуратур для вивчення результатів їхньої роботи щодо виконання покладених функцій та впливу на забезпечення законності в І кварталі 2020 року, до кінця квітня Генпрокурор заслухає результати роботи всіх регіональних прокуратур.

“Кожен обласний прокурор звітує про координацію протидії злочинності, зокрема, корупційним правопорушенням, а також про захист інтересів держави та відшкодування збитків, завданих неправомірними діями. Заслуховує Генеральний прокурор також стан розслідування та судового розгляду актуальних кримінальних проваджень у кожному регіоні“, – йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що Офіс Генерального прокурора планує ґрунтовно проаналізувати ефективність діяльності всіх прокуратур, наявні позитивні і негативні тенденції та визначити проблеми в організації роботи підрозділів на місцях і шляхи їх вирішення.
“Також під час таких звітних нарад будуть розглянуті питання, які набули суспільного резонансу та перебувають під пильною увагою громадськості”.
В свою чергу, як зазначили у Слузі Народу, За сім місяців ніхто не сів у в’язницю за крадіжку з бюджету, окрім того, за цей період немає результату аудиту жодного із міністерств. То який божевільний принесе інвестиції в країну за таких умов?
Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу “Народ проти” на телеканалі ZIK заявив депутат Максим Бужанський.
“За 7 місяців ніхто не сів у в’язницю за крадіжку з бюджету. За 7 місяців ніхто не ходить на допити. За 7 місяців немає жодного результату, навіть аудиту жодного немає – результату аудиту жодного міністерства, жодної монополії. Скажіть, так якщо фокус в грошах МВФ, яких інвестицій нам не вистачає? Який божевільний принесе інвестиції в країну, де Лещенко член наглядової ради залізниці? Який божевільний принесе інвестиції в країну, в якій виявляється раптом, що менеджери “Нафтогазу” орудують мільйонами, а будь-які втрати “Нафтогазу” виливаються в якісь додаткові платіжки для користувачів? Який божевільний призведе інвестиції в країну, де існує вже 250 версій мотивації ухвалення закону про ринок землі? Він уже не для людей, він вже не для економіки, він уже й не для МВФ, виявляється… Питання ж не в тому, чи дасть гроші МВФ, чи не дасть, скільки дасть або ніскільки. Питання в тому, що у МВФ немає стільки грошей, скільки можна витратити за такого підходу”, – заявив Максим Бужанський.
Джерело: korupciya.com